Batman Belediyesi, vatandaşa daha kaliteli hizmet sunmak, zaman ve maliyetten tasarruf etmek için araç parkını güçlendirmeye devam ederek 10 kamyon, 2 çöp toplama ve 1 hizmet aracının alımını gerçekleştirdi.

Belediye Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünde gerçekleştirilen araç teslim törenine Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Özkan, Adnan Yürük ve Metin Gürbüz, belediye birim müdürleri ile basın mensupları katıldı.

Araç teslim töreninde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Özkan: “Yaz sezonunun başlamasıyla beraber alt yapı, asfaltlama ve BASKİ çalışmalarında kullandığımız kiralık araçların bir kısmının kiralamasını sonlandırarak onların yerine kendi öz malımız olan yeni hizmet araçlarını devreye aldık. Batman’daki hizmetlerin daha seri ve daha hızlı yürümesi için bu hizmet araçlarını Batman halkının hizmetine sunuyoruz. Yeni aldığımızı hizmet araçlarının maliyeti ise yaklaşık 22 milyon. Gerek otobüslerde gerek iş makinelerinde bu sene araç sayımızı baya artırdık. Kendi öz kaynağımız ve yeni hizmet araçları ile daha hızlı ve daha geniş bir alanda hizmet etme imkanı buluyoruz. Amacımız Batman’daki hizmetlerin aksamadan daha kaliteli bir şekilde sürdürülmesi. Batman’ımız için hayırlı olsun” dedi.

  • Bu içerik 1217 defa okundu