Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in; şehrin üreticileri, iş insanları ve esnafları ile buluşarak sorunlarını doğrudan dinlemesi için Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sektör Buluşmaları’nın onuncusu Emek Sanayi Sitesi esnafının katılımıyla gerçekleştirildi.

Hasankeyf yolu üzerinde bulunan Emek Sanayi Sitesi dernek bahçesinde gerçekleşen ‘Sektör Buluşmaları’ programına Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili, Muzaffer Özkan ve Adnan Yürük ile Belediye Birim Müdürleri ve Emek Sanayi Sitesi Dernek Başkanı Kahraman Güneş ve sanayi esnafı katıldı.

Emek Sanayi Sitesi Dernek Başkanı Kahraman Güneş ve sanayi esnafının elektrik, internet, içme suyu, güvenlik, hurda araçları ve kavşak ile ilgili sorun ve taleplerini dinleyen Vali Şahin, taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözüme kavuşturulması için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. 

Artık Emek Sanayi Sitesi Belediye Faaliyetlerinden Daha Rahat Yararlanacak

Güney Çevre Yolu imar çalışmaları kapsamında daha önce Akça Köyü’ne bağlı olan Emek Sanayi Sitesi’ni şehir merkezine bağladıklarını ve bu sayede belediye hizmetlerinin sanayi sitesinde daha aktif yürütüldüğünü ifade eden Vali Şahin, imar çalışmalarıyla birlikte bölgede binaların hızla yükseldiğini ve bölgeye canlılık geldiğini aktardı. 

Çift Şeritli Yol Müjdesi

İhale aşaması tamamlanan Hasankeyf yolunun yapım çalışmalarına bayramdan sonra başlanacağının müjdesini veren Vali Şahin, çift şeritli bölünmüş Hasankeyf yolunun kaldırımlar ve kavşaklarıyla trafiği rahatlatacağını ve sanayi sitesine değer katacağını belirtti.

  • Bu içerik 1442 defa okundu