Batman Belediyesinin Projeleri Hız Kesmeden Devam Ediyor
Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Batman Belediyesi tarafından yürütülen semt pazarları, ek sağlık merkezi ve park projesini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Yürütülen projelerin çalışmalarını yerinde takip eden Vali Şahin'e Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Özkan, Adnan Yürük ve Ali Osman Bilgili, belediye birim müdürleri ve teknik personel eşlik etti.

Tilmerç Semt Pazarı
Vali Şahin ilk olarak, Tilmerç Mahallesi'nde yapımı süren bin 350 metrekare kapalı, 2 bin 900 metrekare açık alan ve otopark olmak üzere toplam 4 bin 250 metrekare alandan oluşan Tilmerç Semt Pazarı inşaat alanını ziyaret etti.

Batman'a Yeni Bir Park Daha
Tilmerç Semt Pazarı'nın yanında konumlandırılan ve  çalışmalarına başlanılan 12 bin metrekare park alanı için yürütülen çalışmaları da Şahin, yakından inceledi. 

Tablabaşı Kapalı Semt Pazarı
Daha sonra, Hürriyet Mahallesi'nde yapımı süren bin 300 metrekare alan üzerine kurulan ve 52 esnafa hizmet verecek olan Tablabaşı Kapalı Semt Pazarı alanında incelemelerde bulunan Şahin, semt pazarlarının temiz, ferah ve yeterli aydınlatmalara sahip olmasını istedi.

Sağlık Merkezi Ek Hizmet Binası
Ziyaret durağının son ayağında Batman Belediyesi Sağlık Merkezi ek hizmet binası inşaatını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında son bilgileri alan Vali Şahin, yeni binanın Batmanlılara yaraşır şekilde inşaa edilmesi gerektiğini vurguladı. 

  • Bu içerik 3199 defa okundu