a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
DUR DURAK BİLMİYORLAR

Göreve geldikleri günden bu yana Batman halkına daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla gece gündüz çalışan Belediye Eş Başkanlarımız Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, çalışmaların aksaksız yürütülmesi için dur durak bilmeden çalışıyorlar.

Ağaç dikiminden parke taşı döşemesine, temizlikten asfaltlamaya kadar her çalışmayı sahada denetleyen Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye Evlendirme Dairesi ve Mezarlıklar Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye birimlerini ziyaret eden Belediye Eş Başkanlarına, Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Astan, belediye birim müdürleri, belediye meclis üyeleri ve teknik personel eşlik etti. Ziyaret programına Mezarlıklar Müdürlüğünden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Çetinkaya, taziyesi nedeniyle katılamadı.

Ziyaret programının ilk durağında Belediye Evlendirme Dairesini ziyaret eden Belediye Eş başkanları, nikah işlemlerinin yapıldığı evlendirme dairesinin işleyişi ve binanın fiziki durumu hakkında bilgi alırken, eksik ve aksaklıkların giderilmesi için talimat verdi.

Daha sonra Mezarlıklar Müdürlüğüne geçerek çalışmalar hakkında bilgi alan Belediye Eş Başkanları, Asri Mezarlıkta devam eden ada çalışması ve parke serim çalışmalarını yerinde inceledi. Mezarlıkta parke taşı serimi gerçekleştiren personeli ziyaret eden Eş Başkanlar, çalışan personel ile birlikte parke taşı serimi gerçekleştirirken, vatandaşların mezarlık ziyaretlerini daha iyi şartlarda yerine getirebilmesi için belediye olarak en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını belirtti.