ÜCRETSİZ EKMEK DAĞITIMI PROJESİ

ÜCRETSİZ EKMEK DAĞITIMI PROJESİ

Vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere 4.500.000  Adet ekmek dağıtımı planlanmış, günlük 2502 hanede 13959  vatandaşa ekmek dağıtımı yapılmaktadır. Bugüne kadar toplam  3.925.418 adet ekmek dağıtılmıştır.

EVDE SAĞLIK HASTALARI İLE  EL ELE PROJESİ

EVDE SAĞLIK HASTALARI İLE EL ELE PROJESİ

Bu proje İl Sağlık Müdürlüğü ile birlikte yürütülmekte olup, Evde Sağlık Hizmetleri biriminden evlerinden hizmet alan hastaların ve Rehabilitasyon süreçlerine destek olmak amacıyla 40 adet hasta yatağı alınmış ve dağıtılmaya başlanmıştır. Bu proje hala devam etmektedir.

TABLABAŞI SEMT PAZARI PROJESİ

TABLABAŞI SEMT PAZARI PROJESİ

Tabla başı Semt Pazarının yapım işi halen devam etmektedir, sağlıklı, ferah, insanca yaşanılabilir bir ortamda vatandaşlarımızın alışveriş yapacağı bir mekan için 1 milyon 67 bin TL’lik sözleşme 16 kasım 2020 tarihinde imzalanmıştır

GENÇLER İÇİN KAYKAY PİSTİ PROJESİ

GENÇLER İÇİN KAYKAY PİSTİ PROJESİ

 Batman Adliye Sarayı önünde bulunan ve Sağlık Bakanlığı'na tahsisli, imarda 3 kat yeraltı otoparkı ve rekreasyon alanı olarak belirlenmiş alanda Gençler İçin Kaykay Pisti Projesi devam ediyor.

İLUH DERESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM VE ISLAH PROJESİ

İLUH DERESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM VE ISLAH PROJESİ

Batman’ın kangrenleşmiş en büyük sorunlarından biri olan İluh Deresi Riskli Alan Belirlenmesi ve Kentsel Dönüşüm Projesi  1. Etap çalışmasına TPAO alanı içerisinde kalan 53.937.937 metre karelik kısmın tahsis edilmesi halinde maliyet düşecektir.