a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
ALİ İMRAN OĞUZHAN BURSASPOR’DA

1955 Batman Belediye Spor Kulübünde 1,5 yıldan bu yana top koşturan Batmanlı sporcumuz Ali İmran Oğuzhan, Bursaspor Kulübüne transfer oldu.

 

21 Nisan 2018 tarihinde Antalya'da, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından düzenlenen, TÜFAD 2024 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’ne, 48 takım ve derneğin şubeleri tarafından seçilmiş, 600 yetenekli çocuk katılmıştı.

 

Aralarında 1955 Batman Belediye Spor Kulübü futbolcularının da bulunduğu TÜFAD 2024 Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’ndeki performansı ve yeteneği beğenilen sporcularımızdan Ali İmran Oğuzhan (12) Bursaspor’a transfer oldu.

 

Transferden oldukça memnun kaldıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı ve 1955 Batman Belediye Spor Kulübü Başkanı Doç. Dr. H. Murat Şahin, makamında kabul ettiği Ali İmran Oğuzhan’ın babası Hayrettin Oğuzhan’ı tebrik etti. Spor kulüplerine altyapıdan sporcu yetiştirdiklerini ifade eden Şahin, Oğuzhan’a yeni takımlarında başarı dileklerinde bulundu.

 

Esnaf ve 3 çocuk babası olan Hayrettin Oğuzhan, oğlunun derslerinde de başarılı bir çocuk olduğunu belirterek: “Çocukluğundan beri futbola merakı vardı. Sürekli antrenman halindeydi. Maçlarda yetenekliydi. Belediyespor antrenmanlarında çocuğumun iyi bir oyuncu olduğu keşfedildi. 21 Nisan 2018 tarihinde Antalya'da düzenlenen Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’nde Bursaspor yöneticileri de Ali İmran Oğuz’u keşfederek takımlarına aldı” dedi.

 

Oğlunun Türk futboluna güzel şeyler katacağına inandığını belirten Baba Hayrettin Oğuzhan şöyle devam etti:  “Sayın Belediye Başkan Vekilimiz Ertuğ Şevket Aksoy ve Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. H. Murat Şahin’e, Batman’a hizmetlerinden ve Batmanlı gençlere sundukları fırsatlardan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca hocası olan Hamit hocaya teşekkürlerimi iletmek istiyorum” |