a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
BATMAN BELEDİYESİ TANITIM STANDI İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

Bu yıl 87.’si düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alarak Batman’ın tanıtımını yapan Batman Belediyesi’nin standı ziyaretçi akınına uğradı.

 

Batman’ın tanıtımı için her fırsatı değerlendiren Batman Belediyesi, katıldığı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda standını ziyaret eden konuklara birbirinden farklı tanıtım materyalleri sunuyor.

 

Batman Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar ile Batman ve ilçelerinin kültürel tanıtımlarının yer aldığı katalog, broşür ve kitapçıklara ilgi gösteren ziyaretçilere, tanıtım standında ayrıca canlı müzik ile yöresel türküleri dinleme olanağı sunuluyor.

 

Batman Belediyesi Hevi Umut Kadın Atölyesi’nde ev hanımı kursiyerler tarafından yapılan el yapımı yöresel motifli kitre bebekler ziyaretçileri ilgi odağı oluyor.

 

Stantta ayrıca, Hasankeyf’i merak eden konuklara üç boyutlu sanal gözlük ile tarihi İlçemiz Hasankeyf’te yolculuğa çıkma fırsatı sunuluyor.

 

At başı diye tabir edilen petrol pompası, ören bebekler, kitre bebekler, yöresel türküler, Hasankeyf’e sanal yolculuk, folklor gösterileri ve Belediyemizin kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerinin yer aldığı tanıtım materyalleri ile Batman Belediyesi Standı, fuar ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. |