a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
‘KADİR GECESİ’NE ÖZEL PROGRAM

Batman Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan etkinliklerinin 26. gününde iftar yemeğinin ardından Kadir gecesine özel olarak düzenlenen, Ramazan ayının son konser programı büyük ilgi gördü.

 

Batman Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri programı şair ve televizyon program sunucusu Serdar Tuncer’in muhteşem programı ile son buldu. Batman Belediyesi tarafından, Atatürk Parkı’nda her gün 5 bin kişiye verilen iftar yemeği dağıtımı ise arife gününe kadar sürecek.

 

Atatürk Parkı’nda iftar programıyla başlayan Ramazan ayı etkinliklerinde, iftar yemeğinin ardından Ramazan boyunca parkın farklı köşelerinde kurulan stantlardan vatandaşlara dondurma, şerbet, pamuklu şeker, şekerli elma gibi çeşitli ikramlarında bulunuldu.

 

Ramazan Ayı etkinliklerinin son gününde Kadir Gecesi özel programında sahne alan Şair ve Televizyon Program sunucusu Serdar Tuncer, şiir okumaları, dini sohbeti ve orkestra ekibiyle sunduğu tasavvuf müziği ile Batmanlılara eşsiz bir gece yaşattı.

 

Batmanlılarla sıcak diyaloglar kurarak keyifli bir program sunan Tuncer, program sonunda seyircilerle bol bol selfi çekti. Tuncer, kendisini dinlemeye gelen izleyicilerin beraberinde getirdikleri kitaplarını da imzalayarak programını tamamladı.