a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
Nisan etkinlikleri her kesime hitap edecek

Belediye Etkinlikleri Nisan’da da devam edecek

 

Batman Belediyesi’nin beğeniyle takip edilen kültür sanat etkinliklerinin 2018 Nisan Ayı programı açıklandı.

 

Her ay birbirinden renkli etkinliklerle Batmanlılara unutulmaz anlar yaşatan Belediyemizin Nisan 2018 kültür sanat etkinlikleri programı; animasyon sinema gösterimleri, tiyatro oyunları, çocuk karnavalları müzikali, konserler ve sergilerle, 7’den 77’ye her yaş ve sosyal kesime hitap edecek şekilde hazırlandı.

 

‘Tüylü Kaçak’, ‘Kurbağa Krallığı Buz Macerası’ ‘Süper Yetenek’ gibi animasyon sinema gösterimlerinin yanı sıra ‘Niloya’, ‘Pinokyo’, ‘Harika Kanatlar’ çocuk tiyatro oyunları ile ‘Sersem Kocanın Kurnaz Karısı’ yetişkin tiyatro oyunu Nisan ayı programı kapsamında izleyicilerle buluşacak.

 

‘Ömer Karaoğlu İle Ezgilerin Dilinden’, ‘Minik Yetenekler Sahnede’ konserlerinin yanı sıra ‘Feridun KUNAK İle Sağlıklı Yaşam’ ve ‘Prof. Dr. Mustafa KARATAŞ’ söyleşileri Batmanlılarla buluşacak.

 

23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara yönelik 23 Nisan Çocuk Şenliği hazırlayan Belediye Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğümüz, 23 Nisan günü farklı etkinliklerle çocuklara bayramı yaşatacak.

 

Vatandaşlar etkinlik detaylarını Batman Belediyesi resmi web sayfası www.batman.bel.tr adresinden takip edilebilecek. Programın duyurusunu yapan Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri Toplumun tüm kesimlerinin belediyenin yaptığı etkinliklere katılımlarını beklediklerini ve etkinliklerden hiçbir ücret ödemeden faydalanabileceklerini belirtti.