a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
AKSOY, NASIROĞLU’NUN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Batman’ın tanınmış simalarından, hayırsever iş adamı Necat NASIROĞLU’nun cenaze törenine katıldı.

Türkiye’nin ve Batman’ın tanınmış iş adamı Necat NASIROĞLU’nun geçirdiği kalp krizi sonucu ani vefatı nedeniyle Başbakan Yardımcısı ve Batmanlı Hemşehrimiz Mehmet ŞİMŞEK, TBMM eski başkanlarından Cemil ÇİÇEK, eski bakanlardan Abdulkadir AKSU, Beşiktaş Başkanı Fikret ORMAN ve Türkiye’nin tanınmış birçok iş adamı NASIROĞLU’nun cenazesine katılmak üzere Batman’a geldi.

Özel uçakla Batman’a gelen bakan ve iş adamlarını havaalanında Vali Ahmet DENİZ, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY ve Batman protokolü karşıladı. Siyasi, bürokrat, iş adamı ve futbol camiasından tanınmış isimlerin törene katılmak için geldiği Batman’da, defin töreninin ardından Nasıroğlu ailesine başsağlığı dilendi.

Aile kabristanlığına defnedilmek üzere Batman’a bağlı Kayabağı (Basorké) Köyüne cenazesi götürülen NASIROĞLU’nun cenazesi kılınan cenaze namazının ardından dualar eşliğinde defnedildi. NASIROĞLU’nun cenaze namazında da saf tutan siyaset ve iş dünyasının tanıdık simaları, Nasıroğlu ailesini de ziyaret ederek, taziye dileklerini iletti.