a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
YENİ YILA YENİ ETKİNLİKLERLE BAŞLIYORUZ

BATMAN BELEDİYESİ KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİNE DEVAM EDİYOR

 

Batman Belediyesinin halk tarafından beğeniyle takip edilen kültür sanat etkinlikleri 2018 yılında da devam edecek.

 

Her ay birbirinden renkli etkinliklerle Batmanlılara unutulmaz programlar hazırlayan Batman Belediyesinin Ocak ayı etkinliklerinde de birbirinden özel programlar izleyicilerle buluşacak.

 

Batman belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında yer verilen sinema, tiyatro ve konserler, 7’den 77’ye her yaş ve sosyal kesime hitap edecek şekilde hazırlandı.

 

Çocuklara yönelik ‘Fabl’ların Dili Olsa’, ‘Kuşbaz Müzikali’ gibi tiyatro oyunlarının yanı sıra ‘Buz Devri 5’, ‘Patron Bebek’ ve ‘Snoopy Ve Charlie Brown Peanuts’ gibi animasyon film gösterimlerine de yer verilen Ocak ayı programında ‘Nafile Dünya’ adlı tiyatro oyunu ise yetişkin izleyicilerle buluşacak.

 

Güzel Sanatlar Lisesi Korosu’nun seslendireceği 90’lar Pop Konseri, izleyicileri 90’lara götürecek. Batman Belediyesi Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu’nun seslendireceği ‘Kış Konseri’ de izleyicilerin içi ısınacak.

 

Vatandaşlar etkinlik detaylarını Batman Belediyesi resmi web sayfası www.batman.bel.tr adresinden takip edilebilecek. Batmanlılar, Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce düzenlenen Ocak ayı etkinlikler programından hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek.

 

Toplumun tüm kesimlerini belediyenin yaptığı etkinliklere beklediklerini duyuran Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, Etkinlik programlarının, Kültür Mahallesinde bulunan Belediye Kültür ve Sanat Merkezi binasında yapılacağını hatırlattılar.|