a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
Çizgi Film Maskotları, Patlamış Mısır ve Animasyon fimleri…

Çocuklar film gösterimleriyle neşeleniyorBatman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, Ekim ayı Kültür ve Sanat etkinliklerinde, çocuklara yönelik programlara ağırlıklı yer verildi.

Belediye Kültür - Sanat Merkezinde organize edilen programlar içerisinde çocuklara yönelik olarak hazırlanan tiyatro gösterimlerinin yanı sıra animasyon filmler de büyük ilgi ile karşılandı.

Belediyenin miniklere yönelik etkinliklerinde özel yer verilen animasyon film gösterimleri kapsamında geçen hafta Neşeli Dalgalar-Dalamanya’ filmi çocuklarla buluşturulurken, bu hafta ise ‘Cesur Kahraman - Ejderha Büyüsü’ filmi izlettirildi.

Batman’ın farklı okullarından film izlemek isteyen öğrenciler güvenli bir şekilde okullarından alınarak araçlarla Kültür Merkezi’ne taşındı.  Anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine film öncesinde Belediye Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü görevlilerince patlamış mısır ikramında bulunuldu.

Film gösterimi öncesinde, eğlenceli dakikalar geçirsinler diye çocuklar çizgi film maskotlarıyla buluşturuluyor.  Film gösteriminin Ekim ayı boyunca her Pazartesi günü saat 10.00 ile her Çarşamba günü saat 13.00’da Batman Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde devam edeceği belirtildi.|