a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
AKSOY, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Batman Belediye Spor Kulübü bünyesinde yer alan çeşitli spor dallarında dereceye girenler Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY tarafından ödüllendirildi. Belediye Başkanlık Sarayında sporcuları ağırlayan Başkan Vekili AKSOY, spora ve sporcuya tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi.

 

Yapılan çalışmaların meyvelerini kısa sürede almaya başladıklarını belirten Başkan Vekili AKSOY, muay thai spor dalında Batman'ı ve Batman Belediye Spor Kulübünü temsilen Fransa'da yapılacak olan müsabakalara katılmaya hak kazanan Mazlum ARIĞ,  kadın futbol takımında olan ve U7 kategorisinde milli takım kadrosuna alınan Zeynep ACAR , iki kolunu ve bir bacağını geçirdiği trafik kazasında kaybeden ve yüzme sporu ile uğraşarak hayatla bağlarını güçlendiren Yusuf OĞUR’a çeşitli hediyeler verdi.

 

Engelli Yüzücü Oğur’a Biyonik Kol Umudu

Sporcuların kabulü esnasında,  Medical Park Batman Şubesi yönetim kurulu üyelerini de makamında kabul eden Başkan Vekili AKSOY,  fiziksel engelli yüzücü Yusuf OĞUR'a sosyal sorumluluk kapsamında yarısı Belediye tarafından,  yarısının da Medical Park Hastanesince karşılanmak üzere biyonik kol takılması için teklifte bulundu. Teklife sıcak baktıklarını belirten Medical Park yönetim kurulu üyeleri, Başkan Vekili AKSOY'u bu örnek yaklaşımından dolayı takdir ettiklerini belirttiler.