a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
EŞ BAŞKAN DEMİR BAYRAM ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

Batman Belediye Eş Başkanı Mehmet Demir, vatandaşların bayram alışverişi sonrasında yoğun bir temizlik çalışması sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle bayramlaştı.

Kurban Bayramı öncesi kurulan pazarlar sonrası oluşan çöp yığınlarının ivedi bir şekilde temizlenmesi için talimat veren Belediye Eş Başkanı Dr. Mehmet Demir’e Gülistan Caddesi ve Meydan Mahallesi ziyaretlerinde, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Çetinkaya ve Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri eşlik etti.

Gece 24:00’da Gülistan Caddesi, Bankalar Caddesi, Balıkçılar Caddesi ve Alotevşo Halk Pazarını ziyaret ederek bayram alışverişi yapan esnaf ve vatandaşlarla görüşerek bayramlarını kutlayan Belediye Eş Başkanı Dr. Demir, vatandaşlarla sohbet ederken kendisinin bayramını kutlayan çocuklara da bayram harçlığı verdi.

Vatandaşların Bayrama temiz bir ortamda girmesi için bayram sabahına kadar yoğun bir emek sarf eden Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerini sabah saat 04.30’da ziyaret eden Belediye Eş Başkanı Dr. Demir, personelle tek tek bayramlaşarak gösterdikleri özverili çalışmadan dolayı teşekkür etti.