a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
ENGELLİLERDEN BELEDİYEYE ZİYARET

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Batman’da engellilere yönelik faaliyet yürüten dernek temsilcileri Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Batman Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı oldukça memnun kaldıklarını kaydeden dernek temsilcileri; “Belediye Başkan Vekilimiz Ertuğ Şevket Aksoy ve ekibi Batman’daki engellilere yönelik sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerde çok güzel çalışmaları hayata geçirdiler. Batman Belediyesi’nin sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerinden dolayı Başkan Vekilimiz Aksoy’u tebrik ediyoruz” dediler.

 

Aralarında; Türkiye Görme Engelliler Derneği (TGED) Batman Şubesi Başkanı Adnan Sapancı, Batman Engellileri Koruma ve Topluma Kazandırma Derneği Başkanı Recep Tekçe, Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Abdullah Gezici, Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Beyhan Özgener, Batman Engelliler Spor Kulübü Başkanı Nasreddin Kaya, Engelsiz Yaşam Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Şirin Esmer ve Batman Engelliler Meclisi Başkan Yardımcısı Burhan Tunç’un da bulunduğu Engelli temsilcileri engelliler haftası dolayısıyla belediyeye yaptıkları ziyaretinden oldukça memnun ayrıldıklarını kaydetti.

Başkan Vekili Aksoy’da Belediye çalışmaları arasında engellilerin unutulmayacağını, çalışmaları engelli vatandaşlarımıza yönelik yapıldığını ve bugüne kadar yapılan çalışmaların devam edeceğini kaydederek “Engellilerimize yönelik yapacağımız çalışmalar hız kesmeden devam edecektir” şeklinde konuştu.